Jana Sopirjaková - SOPKLIMA

    Dnes je Sobota, 06. Jún 2020 
    Meniny má: Norbert, zajtra má meniny: Róbert
Slovenčina (Slovenská republika)

Štatistika

Návštev [+/-]
Dnes:
Včera:
Predvčerom:
32
35
49

-14
Tento týždeň:
Minulý týždeň:
Týždeň predtým:
238
326
355

-29
Tento mesiac:
Minulý mesiac:
Mesiac predtým:
238
1338
1344

-6
Tento rok:
Minulý rok:
9057
16418
-7361

Návštevníkov
SPOLU ......   188 332 

Online

Máme online 3 hostí 

O firme

montaze

Firma SOPKLIMA vznikla v roku 1994 s výrobným programom výroba a montáž vzduchotechnických zariadení. Prevádzka firmy je od roku 1998 vo vlastných priestoroch na Obchodnej ulici v Sečovciach, kde sú výrobné, skladové aj administratívne priestory firmy. Našu činnosť sme rozšírili o maloobchodný predaj tovaru DOMÁCE POTREBY.

Poskytujeme pradenstvo, výrobu, dodávky, montáž vzduchotechnických a klimatizačných zariadení, záručný a pozáručný servis v oblasti vzduchotechniky.

Pre svojich zákazníkov a odberateľov ponúkame kompletné dodávky vzduchotechnických a klimatizačných zariadení podľa vypracovanej projektovej dokumentácie. Technologické zariadenia dodávame predovšetkým zo zahraničia. Vzduchotechnické potrubie a distribučné elementy si prevážne vyrábame sami.

 

Dodávky strojov a zariadení

Pri výbere týchto dodávok sa predovšetkým prihliada na kvalitu výrobkov a na ich schopnosť spolupracovať s ďalšími jednotkami vzduchotechnických zariadení použitými v rovnakej zákazke. Súčasťou dodávok týchto zariadení je aj sprievodná technická dokumentácia v požadovanom jazyku.

 

Montážne práce

vykonáva firma vlastnými montážnymi skupinami, ktoré tvoria montážni pracovníci s dlhoročnými pracovnými skúsenosťami. Táto skutočnosť umožňuje firme v požadovaných termínoch ukončovať diela i v prípade nutnej improvizácie pri montáži v dôsledku zmien na stavbe.

V rámci montážnych prác vykonáva firma technickú pomoc pri vykonávaní komplexného vyskúšania dodávok vždy v spolupráci s obchodným partnerom. V rámci technickej pomoci na požiadanie partnerov vykonáva aj zaškolenia obsluhy budúcich prevádzok vzduchotechnických zariadení.

 

Záručný a pozáručný servis

je firma schopná vykonávať na všetkých druhoch vzduchotechnických zariadení bez ohľadu na vzdialenosť od prevádzky firmy. Dodávky náhradných dielov sú zabezpečené u všetkých výrobcov strojov a zariadení. Záručný servis vykonáva firma v súlade so zmluvnými dohodami po dobu trvania záruky.

Pozáručný servis obvykle firma vykonáva na základe servisnej zmluvy, kde vychádza v ústrety požiadavkám svojich obchodných partnerov a zabezpečuje prehliadky, dodávky bežných náhradných dielov a súčiastok a rýchle vykonanie opravy.

 
Úvod O firme